dni adaptacyjne

wakacje

12 czerwca Nasze Wspaniałe Przedszkolaki już kolejny raz uczestniczyły w wycieczce do parku rozrywki „Family Fun” w Oświęcimiu.  Przedszkolaki bawiły się wspaniale. Miały do dyspozycji kilkupoziomową strefę zabaw: trampoliny, basen po brzegi wypełniony kulkami, długą, falistą zjeżdżalnię i wiele innych zabawek. Dużym zainteresowaniem cieszyły się wyrzutnie rakietowe  oraz tory z przeszkodami. Najwięcej wrażeń podczas pobytu dostarczyła przejażdżka po torze gokartowym. Każde dziecko mogło się na chwilkę poczuć jak Robert Kubica.  Przez cały pobyt  uśmiech nie schodził z buzi przedszkolakom  i to był największy dowód na to, że wycieczka była bardzo udana.

family fun

29 maja od samego rana panowała w przedszkolu podniosła i radosna atmosfera, a to wszystko za sprawą uroczystości z okazji dnia Mamy i Taty. Przedszkolaki przygotowały dla rodziców przedstawienie, pt. „Wycieczka po Polsce”. Mali artyści dali z siebie wszystko. Pełni zaangażowania recytowali wierszyki, tańczyli oraz śpiewali piosenki.

Na zakończenie występu przejęte przedszkolaki pięknymi  życzeniami wyraziły swoje uczucia do cudownej mamy i kochanego taty. Dumni i przejęci rodzice nagrodzili występ gromkimi brawami.

Po przedstawieniu przedszkolaki wręczyły rodzicom przygotowane przez siebie śliczne lampiony i zaprosiły na słodki poczęstunek.

dzie rodziny

Niech ta Olimpiada

wszystkim głośno powie,

ćwiczyć zawsze trzeba,

bo sport to samo zdrowie!

7 czerwca w Kamieniu odbyły się Sportowe Igrzyska Dzieciaka. Naszą szkołę godnie reprezentowała klasa III, która z całych swoich sił brała udział we wszystkich konkurencjach wspaniale się przy tym bawiąc. Mocny doping dodawał im wiary i niezbędnej energii. Zawody rozegrano w sali gimnastycznej, która była udekorowana plakatami o tematyce olimpijskiej. Dziękujemy uczniom za wspaniała zabawę i gratulujemy całkiem dobrego miejsca IV.

igrzyska 2019

30 maja w godzinach popołudniowych uczniowie z kl. I- III przedstawili program artystyczny z okazji Dnia Mamy i Taty. Pięknie deklamowali wiersze, śpiewali piosenki a dziewczynki zatańczyły taniec „Walc Kwiatów”. Dzieci udowodniły, że występy przed publicznością nie są im straszne. Następnie po przedstawieniu złożyli swoim Mamusiom i Tatusiom życzenia oraz wręczyli własnoręcznie wykonane prezenty. Uczniowie wraz ze swoimi Rodzicami udali się na słodki poczęstunek.

dm 2019