baner vulcan 1

 

baner vulcan 2

Rekrutacja 2019/2020 

ulotka

MPWW

 

Bezpieczny stok

 

Maopolska

W bieżącym roku szkolnym na Białą Szkołę wyjechaliśmy do Kościeliska już po raz trzynasty. Zamieszkaliśmy, jak co roku w Pałacu Tatrzańskim Dom Wczasów Dziecięcych. Pogoda była piękna. Prawie przez cały czas świeciło słońce, a duży śnieg pozwalał na uprawianie "białego szaleństwa". W godzinach dopołudniowych 10 uczestników z naszej szkoły miało, więc okazję do doskonalenia swoich umiejętności narciarskich na stoku w Witowie. Popołudniami czas mieliśmy wypełniony różnymi atrakcjami. Zwiedziliśmy Gubałówkę, byliśmy na kręglach, w kinie, zwiedziliśmy muzeum przyrodnicze czy zrobiliśmy zakupy na najsłynniejszej ulicy Zakopanego – Krupówkach.

Wszyscy żałowali, że Biała Szkoła tak szybko się zakończyła. Na szczęście w następnym roku będzie kolejna.

biaa szkoa

Zobacz galerię