baner vulcan 1

 

baner vulcan 2

Rekrutacja 2019/2020 

ulotka

MPWW

 

Bezpieczny stok

 

Maopolska

   Na początku lutego w remizie strażackiej w Czułówku, odbyły się Jasełka w wykonaniu uczniów naszej szkoły oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych. Na przedstawieniu obecni byli rodzice, nauczyciele i zaproszeni goście.

   Uczniowie przedstawili sceny z różnych epok, pogłębiające refleksje na temat Świąt Bożego Narodzenia. Przedstawienie zostało wzbogacone występem chóru szkolnego. Po przedstawieniu wszyscy udali się na poczęstunek przygotowany przez rodziców uczniów.

     Wydarzenie to dało uczestnikom okazję do kultywowania tradycji związanych z Bożym Narodzeniem. Uczniowie mogli zaprezentować swoje zdolności aktorskie. Przygotowywanie się do zaprezentowania swoich ról sprzyjało wyrabianiu pamięci, ćwiczeniu wyrazistej mowy oraz integracji zespołu uczniowskiego.

jaseka

Zobacz galerię