baner vulcan 1

 

baner vulcan 2

Rekrutacja 2019/2020 

ulotka

MPWW

 

Bezpieczny stok

 

Maopolska

Jestem sobie ogrodniczka,
mam nasionek pół koszyczka.
Jedne gładkie,
drugie w łatki,
a z tych nasion będą kwiatki.

Kwiatki - bratki i stokrotki

dla Malwinki, dla Dorotki.
Kolorowe i pachnące,
malowane słońcem.

 

04 kwietnia naszych przedszkolaków z naręczem różnobarwnych kwiatów odwiedziła pani Joanna Kędzierska. Pani Asia zaprezentowała dzieciom różnego rodzaju rośliny, zapoznała z nazwami oraz ich wyglądem. Przedszkolaki dowiedziały się wielu ciekawostek -Co jest potrzebne roślinie by rosła? Jak nazywają się poszczególne części rośliny? Które kwiatki są jadalne? W jaki sposób barwi się kwiaty? Dzieci miały okazję dotknąć i powąchać miętę ananasową oraz gałązkę drzewa pistacjowca. Największą atrakcją dla małych ogrodników było posadzenie pod czujnym okiem pani Asi żonkili.

Składamy podziękowania Pani Joannie Kędzierskiej za udział w spotkaniu oraz za ufundowanie przedszkolakom cebulek kwiatów.

florysta

Zobacz galerię