ramach realizacji programu "Poznajemy zawody z bliska" gościła u nas w przedszkolu pani kosmetolog Justyna Jaroszewicz. Pani Justyna pokazała naszym przedszkolakom, na czym polega jej praca. Opowiedziała dzieciom, że zawód kosmetyczki to nie tylko makijaż, manicure czy pedicure, ale również dbanie o higienę. Małym strojnisiom na widok „magicznego kuferka”, który zawierał cienie, lakiery, błyszczyki, rozbłysły oczka. Pani Justyna na małą chwilkę zamieniła salę przedszkolną w salon kosmetyczny. Każdej dziewczynce pomalowała paznokcie, specjalnymi lakierami dla dzieci, chłopcom zrobiła zmywalne tatuaże. Na zakończenie była miła niespodzianka, czyli słodkie małe, „co nieco”. Pani Justynie bardzo dziękujemy za poświęcony czas i ciekawe zajęcia.

kosmetolog