baner vulcan 1

 

baner vulcan 2

Rekrutacja 2019/2020 

ulotka

MPWW

 

Bezpieczny stok

 

Maopolska

Wielkanoc to najstarsze i najważniejsze  święto chrześcijańskie.  Ma ono bogatą tradycję i  liczne religijne obrzędy. Jednym z nich jest uroczyste śniadanie, które poprzedza składanie sobie  życzeń oraz dzielenie się jajkiem.

Nasze przedszkolaki, jak co roku, zasiadły do niezwykłego wielkanocnego stołu, na którym zamiast tradycyjnych, wielkanocnych potraw były pyszne babeczki, ciasteczka i paluszki. Nie zabrakło wielkanocnych jajek, choć były one czekoladowe.

Wspólne, uroczyste śniadanie wywołało miłe i niezapomniane doznania, które na długo pozostaną w pamięci wszystkich przedszkolaków. 

Za przygotowanie tych „niezwykłych potraw” bardzo dziękujemy rodzicom. Szczególne podziękowania składamy pani Joannie Kędzierskiej za piękny stroik z żywych kwiatów.

wita przedszkolakw

Zobacz galerię