Wielkanoc to najstarsze i najważniejsze  święto chrześcijańskie.  Ma ono bogatą tradycję i  liczne religijne obrzędy. Jednym z nich jest uroczyste śniadanie, które poprzedza składanie sobie  życzeń oraz dzielenie się jajkiem.

Wspólne, uroczyste śniadanie wywołało miłe i niezapomniane doznania, które na długo pozostaną w pamięci wszystkich przedszkolaków.

Za przygotowanie tych „niezwykłych potraw” bardzo dziękujemy rodzicom. Szczególne podziękowania składamy pani Joannie Kędzierskiej za piękny stroik z żywych kwiatów.

wita przedszkolakw