W piątek 26 kwietnia w naszej szkole odbył się IX Gminny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I - III. W tym roku przebiegał on pod hasłem „ A to Polska właśnie…”.

Wszyscy uczestnicy zasługują na słowa podziwu i uznania, ponieważ wypadli świetnie prezentując swój talent i zdolności artystyczne. Prezentacji Recytatorów przysłuchiwało się Jury, które ustaliło następujący werdykt:

I miejsce zajął Michał Sroka ze Szkoły Podstawowej w Kamieniu

II miejsce otrzymała Aleksandra Żak ze Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi Szlacheckiej

III miejsce zdobyła Lila Wójtowicz – Szczotka ze Szkoły Podstawowej w Przegini Duchownej

Oprócz pamiątkowych dyplomów, wszyscy otrzymali książki i pluszowe misie.

Dziękujemy Wójtowi Gminy Czernichów - Szymonowi Łytkowi za wsparcie finansowe oraz Radzie Rodziców Szkoły Podstawowej w Czułówku za przygotowanie poczęstunku dla gości oraz ufundowanie upominków dla uczestników.

Występującym Recytatorom serdecznie dziękujemy i zapraszamy do udziału w konkursie za rok!

konkurs recytatorski