baner vulcan 1

 

baner vulcan 2

Rekrutacja 2019/2020 

ulotka

MPWW

 

Bezpieczny stok

 

Maopolska

08 maja w Samorządowym Przedszkolu w Czernichowie miał się odbyć VI Przedszkolny Konkurs Recytatorski pt.: „Kraków Nasze Miasto”. W konkursie tym, swój udział zapowiedziała Dorota Buczek z grupy starszaków. Niestety tegoroczny konkurs został odwołany przez organizatora. Jednak z inicjatywy Pani Dyrektor udało się zorganizować występ Dorotki przed przedszkolną publicznością. W barwnym stroju krakowskim, używając wielu rekwizytów pięknie wyrecytowała wiersz Jana Brzechwy pt.: „Smok”. Przedszkolakom w Czernichowie tak się spodobał humorystyczny wierszyk, że Dorotka musiała bisować. Po prezentacji utworu otrzymała od wszystkich zgromadzonych moc oklasków i nagrodę – niespodziankę.

IMG 20190508 100210

Zobacz galerię