baner vulcan 1

 

baner vulcan 2

Rekrutacja 2019/2020 

ulotka

MPWW

 

Bezpieczny stok

 

Maopolska

W dniach 14-21 września br. odbyła się "zielona szkoła" klasy VI we Władysławowie-Chłapowie. Nasi uczniowie spędzali tam czas razem z uczniami klas VI z innych szkół z gminy Czernichów (łącznie było ponad 160 uczniów). 

Podczas wyjazdu uczniowie odbyli wycieczki do interesujących miejsc Pomorza. Byli na Helu, gdzie odwiedzili fokarium i Muzeum Obrony Wybrzeża. Odwiedzili znane miejscowości na Półwyspie Helskim: Jastarnię i Juratę. Byli w słynnej latarni w Rozewiu. Zwiedzili także Akwarium Gdyńskie, przespacerowali się po uroczej starówce Gdańska i odbyli ciekawy rejs statkiem na Westerplatte. Spacerowali po plaży we Władysławowie podziwiając piękne (i o tej porze roku puste!) plaże i wysokie fale.

To był tydzień pełen niezapomnianych wrażeń.   

zs

Zobacz galerię