21 stycznia 2015 r.  odbyła się wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka, na którą zaproszeni zostali Babcie i Dziadkowie przedszkolaków oraz uczniów klas 0 – III.

Goście nie zawiedli i przybyli bardzo licznie. Na wstępie Pani Dyrektor przywitała wszystkich ciepłymi i zaprosiła wszystkich obecnych do wysłuchania życzeń oraz wyrazów miłości i wdzięczności w postaci wierszy i piosenek skierowanych do Kochanych Babć i Dziadków. Podczas prezentowanego programu słowno – muzycznego nie obyło się bez braw, uśmiechów i ukradkiem ocieranych łez. Część artystyczna zakończyła się wręczeniem Babciom i Dziadkom laurek. W dalszej części uroczystości goście zostali podjęci słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez zaangażowane mamy.

Dzień Babci i Dziadka 2015