baner vulcan 1

 

baner vulcan 2

MPWW

 

Bezpieczny stok

 

Maopolska

W styczniu 15 osób z klas IV - VII naszej szkoły przebywało na Białej Szkole w Domu Wczasów Dziecięcych „Pałac Tatrzański” w Kościelisku.

W trakcie całego pobytu dzieci wspólnie spędzały czas, bawiąc się, ucząc, rywalizując. W godzinach dopołudniowych uczniowie uczyli się i doskonalili jazdę na nartach na stoku w Witowie. Zajęcia narciarskie odbywały się pod czujnym  okiem instruktorów narciarstwa. Oprócz tego uczniowie zapoznawali się z kulturą i roślinnością tego regionu . Po zajęciach na stoku dzieci relaksowały się i regenerowały swoje siły w zakopiańskim Aquaparku i kręgielni. Uczniowie wybrali się także dwukrotnie do kina. Dużą radość sprawiła uczestnikom obozu wycieczka do Lodowego Labiryntu w Zakopanem. Uczniowie wzięli udział w warsztatach plastycznych (m.in. techniki malowania na szkle) i muzycznych ucząc się kolęd góralskich oraz zapoznając się z gwarą i góralskim strojem.  Oprócz warsztatów odbyło się wiele konkursów i turniejów sportowych, a także wieczór kolęd.  Dyplomy i medale zostały wręczone podczas uroczystego zakończenia turnusu. Biorąc udział w konkursie  najczystszy pokój, dzieci uczyły się samodzielności, współdziałania w grupie i zdrowej rywalizacji. Wieczory były wypełnione grami i zabawami oraz zabawą przy muzyce.

Wspólnie spędzone dni na pewno na długo pozostaną w pamięci wszystkich uczestników.

1

Zobacz Galerię