baner vulcan 1

 

baner vulcan 2

MPWW

 

Bezpieczny stok

 

Maopolska

Zabawa to coś co dzieci lubią najbardziej, lecz zabawa karnawałowa to już coś zupełnie innego. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala lekcyjna wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami, serpentynami, gwiazdami zachęcała do zabawy. Przed rozpoczęciem balu uczniowie z klasy I i II zaprezentowali swoje stroje i tańcem zaprosili do zabawy wszystkich uczestników balu. Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom jak i  wychowawcom.  Były korowody, kółeczka i tańce w parach. Tegoroczna zabawa karnawałowa należała do udanych.

Karnawal 2018

Zobacz Galerię