baner vulcan 1

 

baner vulcan 2

 

Sześciolatek w szkole

Bezpieczna woda

 

Bezpieczny stok

 

ABSOLWENCI PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ
im. JANA III SOBIESKIEGO W CZUŁÓWKU

L.p.

Imię i nazwisko

Rok urodzenia

1.

Feluś Justyna

1989

2.

Konik Agnieszka

1989

3.

Konik Elżbieta

1989

4.

Krawiec Kamil

1989

5.

Siudek Maciej

1989

6.

Siudek Tomasz

1989

7.

Sroka Damian

1989

8.

Gawin Dorota

1991

9.

Kaim Monika

1991

10.

Kromka Mateusz

1991

11.

Moskal Ines

1991

12.

Siudek Adam

1991

13.

Siudek Michał

1991

14.

Sławek Mateusz

1991

15.

Gawin Piotr

1992

16.

Kromka Weronika

1992

17.

Romańska Natalia

1992

18.

Ryś Dawid

1992

19.

Kapusta Paulina

1993

20.

Krawiec Bernadeta

1993

21.

Mach Weronika

1993

22.

Moskal Gabriel

1993

23.

Siudek Magdalena

1993

24.

Fryc Mateusz

1994

25.

Halberda Marcin

1994

26.

Kaim Jarosław

1994

27.

Kromka Monika

1994

28.

Malik Izabela

1994

29.

Malik Mariusz

1994

30.

Siudek Mateusz

1994

31.

Bańdo Sławomir

1995

32.

Krawiec Paweł

1995

33.

Kutarnia Dariusz

1995

34.

Kuternak Piotr

1995

35.

Rapacz Szymon

1995

36.

Wnęcek Judyta

1995

37.

Czech Martyna

1996

38.

Kromka Dominik

1996

39.

Mach Rafał

1996

40.

Fryc Tomasz

1996

41.

Halberda Bogdan

1997

42.

Siudek Przemysław

1997

43.

Sławek Michał

1997

44.

Zając Grzegorz

1997

45.

Bańdo Justyna

1998

46.

Bogusz Angelika

1998

47.

Freiberg Klaudia

1998

48.

Kromka Adam

1998

49.

Kromka Magdalena

1998

50.

Kuć Przemysław

1998

51.

Pytel Kamil

1998

52.

Świątkowski Szymon

1998

53.

Zając Paweł

1998

54.

Giza Gabriela

1999

55.

Haberek Monika

1999

56.

Irlik Grzegorz

1999

57.

Knapik Gabriela

1999

58.

Knapik Jakub

1999

59.

Kromka Aleksandra

1999

60.

Kutarnia Magdalena

1999

61.

Pytel Katarzyna

1999

62.

Pytel Martyna

1999

63.

Romańska Natalia

1999

64.

Siudek Konrad

1999

65.

Furman Damian

2000

66.

Dutka Szymon

2001

67.

Kromka Adam

2001

68.

Nęcek Julia

2002

69.

Bańdo Paulina

2002

70.

Buczek Dawid

2002

71.

Ciuba Julia

2002

72.

Gawin Grzegorz

2002

73.

Kaim Adrian

2002

74.

Siudek Arkadiusz

2002

75.

Siudek Emilia

2002

76.

Siudek Patrycja

2002

77.

Sternat Klaudia

2002

78.

Dutka Jakub

2003

79.

Fryc Robert

2003

80.

Gala Bartłomiej

2003

81.

Irlik Karolina

2003

82.

Krukowski Oskar

2003

83.

Powroźnik Grzegorz

2003

84.

Siudek Adrian

2003

85.

Soja Dawid

2003