26.11.2021

13 października 2021r. odbyło się  „Ślubowanie klas pierwszych”. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście. Pani Dyrektor Mirosława Gębarowska miło powitała rodziców, nauczycieli oraz uczniów życząc im sukcesów w nauce.

Nie zabrakło części artystycznej przygotowanej specjalnie na tę okoliczność przez chór szkolny, który pięknie zaśpiewał przygotowane piosenki.

Pierwszoklasiści długo przygotowywali się do tego wydarzenia. Uczyli się piosenek i wierszy, które pięknie zaprezentowali zebranym uczestnikom. Najważniejszym punktem akademii było złożenie przez nich ślubowania oraz pasowanie na ucznia przez Panią Dyrektor.

Na pamiątkę tego uroczystego wydarzenia dzieci otrzymały legitymację szkolną, dyplomy i upominki.

Wszystkim pierwszoklasistom życzymy sukcesów w nauce. Panu Mariuszowi Piejko dziękujemy za przygotowanie chóru szkolnego, Rodzicom dziękujemy za zaangażowanie w przygotowanie uroczystości.