Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

06.07.2022
24 czerwca 2022 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022, a także pożegnanie uczniów klasy 8, którzy w tym dniu opuścili mury naszej szkoły jako absolwenci.
Uroczystość rozpoczęła się Mszą św., po której udaliśmy się do budynku naszej szkoły. Tam tradycyjnie, pani Dyrektor oraz wychowawcy klas wręczyli najlepszym uczniom świadectwa z wyróżnieniem, nagrody oraz dyplomy. Nastąpiło także przekazanie sztandaru przez uczniów klasy VIII uczniom klasy VII.

Naszym absolwentom serdecznie gratulujemy ukończenia pierwszej w Waszym życiu szkoły i życzymy dalszych sukcesów. Wierzymy, że zdobytą wiedzę i doświadczenie wyniesione z murów naszej szkoły będziecie z powodzeniem rozwijać w kolejnych latach edukacji.