Witamy w naszej szkole

Szkoła położona jest w pięknym, czystym i bezpiecznym miejscu, które jest odizolowane od ulicznego zgiełku. W przeciwieństwie do dużych szkół, żaden uczeń u nas nie jest anonimowy. Zapewniamy bardzo dobre warunki nauki w mało licznych klasach. Dzięki temu możemy poznać i nazwać zainteresowania każdego ucznia oraz zapobiec niepowodzeniom szkolnym. Atmosfera w naszej szkole jest ciepła i rodzinna. Współpracujemy z rodzicami, środowiskiem lokalnym i licznymi organizacjami.

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w Czułówku, dla której organem prowadzącym jest Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi jest szkołą leżącą na terenie gminy Czernichów. Wieś leży ok. 20 km od Krakowa. W skład szkoły wchodzi osiem oddziałów szkoły podstawowej oraz dwa oddziały przedszkolne. Do oddziałów przedszkolnych przyjmujemy już dzieci 2,5 letnie. Przy szkole znajduje się boisko szkolne oraz plac zabaw. Szkoła posiada pracownię komputerową z dostępem do Internetu oraz sześć tablic interaktywnych. Uczniowie uczą się języków obcych: angielskiego oraz niemieckiego. Szkoła oferuje opiekę pedagoga oraz logopedy. Młodsi uczniowie mają zapewnioną opiekę w świetlicy szkolnej. Chętnie organizujemy Białe oraz Zielone Szkoły.

Publiczna Szkoła Podstawowa w Czułówku

𝐗𝐈𝐈𝐈 𝐆𝐦𝐢𝐧𝐧𝐲 𝐊𝐨𝐧𝐤𝐮𝐫𝐬 𝐉𝐞̨𝐳𝐲𝐤𝐚 𝐀𝐧𝐠𝐢𝐞𝐥𝐬𝐤𝐢𝐞𝐠𝐨

W piątek – 15 marca, 2024 roku – 𝐰 𝐙𝐞𝐬𝐩𝐨𝐥𝐞 𝐒𝐳𝐤𝐨𝐥𝐧𝐨-𝐏𝐫𝐳𝐞𝐝𝐬𝐳𝐤𝐨𝐥𝐧𝐲𝐦 𝐳 𝐎𝐝𝐝𝐳𝐢𝐚ł𝐚𝐦𝐢 𝐈𝐧𝐭𝐞𝐠𝐫𝐚𝐜𝐲𝐣𝐧𝐲𝐦𝐢 𝐰 𝐑𝐮𝐬𝐨𝐜𝐢𝐜𝐚𝐜𝐡 𝐨𝐝𝐛𝐲ł 𝐬𝐢𝐞̨ 𝐗𝐈𝐈𝐈 𝐆𝐦𝐢𝐧𝐧𝐲 𝐊𝐨𝐧𝐤𝐮𝐫𝐬 𝐉𝐞̨𝐳𝐲𝐤𝐚 𝐀𝐧𝐠𝐢𝐞𝐥𝐬𝐤𝐢𝐞𝐠𝐨. W tym roku uczniowie wykazali się znajomością języka angielskiego, jak również wiedzą na temat Irlandii! Naszą szkołę…