Inauguracja projektu

08.10.2021

W ostatnich dniach wraz z naszymi Przedszkolakami rozpoczęliśmy przygodę z Misiem Uszatkiem, w ramach międzynarodowego projektu edukacyjnego „Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury”.

Nasze Przedszkole po raz trzeci bierze udział w projekcie. Przedszkolaki bardzo polubiły „misiowe czytanie”. Mamy nadzieję, że tym razem będą równie zachwycone przygodami z Misiem Uszatkiem.

Głównym celem projektu jest zachęcanie najmłodszych dzieci do czytania książek. Z tej okazji do przedszkola zawitała Pani Dyrektor Mirosława Gębarowska, która przeczytała przedszkolakom bajkę pt. „Straszne historie Maszy. Opowieści z dreszczykiem. Ta niezwykła bajka skradła uwagę dzieci i przeniosła je na chwilkę w świat pełen wrażeń i emocji.

Zapraszamy WSZYSTKICH RODZICÓW do aktywnego udziału w projekcie.