04.11.2021

13 października w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Było to pierwsze, tak ważne wydarzenie dla najmłodszych dzieci, które od tego dnia stały się oficjalnie przedszkolakami. Uroczystość rozpoczęła się od krótkiej części artystycznej, w której Maluszki wraz ze Starszakami zaprezentowały swoje umiejętności. Dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani, pomagać kolegom i być dzielnym przedszkolakiem. Następnie Pani Dyrektor dokonała  uroczystego pasowania na Przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom oraz drobny upominek przygotowany przez Rodziców. Serdeczne podziękowania składamy Panu Michałowi Wiśniosowi za wykonanie pięknych zdjęć naszym Przedszkolakom. Zapraszamy do obejrzenia Fotogalerii z tej uroczystości.