Wycieczka – „Ranczo Artemidy”

30.06.2022

22 czerwca dzieci z grupy przedszkolnej odwiedziły gospodarstwo agroturystyczne „Ranczo Artemidy” w Nowej Górze. Na dzieci czekało tam wiele atrakcji. Przedszkolaki miały okazję zobaczyć zwierzęta mieszkające na farmie takie jak: konie, pawie, owce, koguty i kury. Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty ogrodnicze oraz możliwość dojenia sztucznej krowy. Każde chętne dziecko mogło też odbyć przejażdżkę konną. Przedszkolaki z zaciekawieniem wysłuchały jak dawniej wyglądało życie na wsi i jakich sprzętów i narzędzi używano w codziennej pracy. Na koniec wycieczki  na dzieci czekały pyszne, pieczone kiełbaski .Pobyt w gospodarstwie dostarczył naszym Przedszkolakom wiele radości i wspaniałych wrażeń.